O nás

Naše společnost Auto-centrum UH s.r.o. byla založena  v nedávné době, konkrétně  v roce 2017. Nicméně v oboru opravárenství se  pohybujeme celý svůj profesní život. Jedná se o více jak 20 leté zkušenosti v autorizovaných autoservisech značky Škoda, Volkswagen, Seat, Audi, Kia a Hyundai. Na tyto značky se snažíme převážně cílit naše služby.

Samozřejmostí je nejmodernější vybavení dílny, například originální diagnostikou výrobce, ale i samotnými speciálními přípravky pro opravu.  Nicméně jsme schopni vyhovět i zákazníkům s jinými značky vozidel a základní servisní úkony a diagnostiku  provést.

Máme zřízené vlastní přístupy k výrobci ke značkám Škoda, VW, Seat a Audi, kde provádíme zápis do elektronické servisní knížky a můžeme tedy provádět servisní prohlídky i na vozidlech, která jsou v záruce výrobce. Zákazník tak nemá problém při následné reklamaci v autorizovaném servisu.

Zákazníka vždy vyslechneme a navrhneme postup opravy. Předběžnou cenu  zákazníkovi sdělíme před započetím samotné opravy.